KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 17548360
nr 1754 8360
Pastell
Monogramsignerad AE, modell, bladets mått: 36x25 cm, yttermått inklusive ram: 52x39 cm
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 19:06:51)
Uppdatera
Visning
fredag 23/1, lördag 24/1, söndag 25/1 och måndag 26/1
Auktionen
avslutas:
måndag 26 januari kl 18:11:25
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor